Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Вики от Мастило стана майка за втори път

отпечатай новината

08.08.2019 10:21 | Видян 1568 пъти

Вики от Мастило стана майка за втори път

Гласът на група Мастило Виктория Терзийска стана майка за втори път, като самата тя сподели щастливата вест.

„На бял свят се появи дъщеря ни София! Нека е здрава, щастлива и благословена! Наздраве за София!“, написа Терзийска в социалните мрежи.

Изпълнителката и съпругът ѝ Петър Величков вече се радват на втора дъщеричка.

Двамата възпитават и тригодишната Маргарита, която бе кръстена на своята баба.

Величков има и двама сина от предишния си брак.

tialoto

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !