Не можеш да дадеш на хората това,...

Не можеш да дадеш на хората това, което те не са...

Вижте 2026 Toyota RAV4

Toyota разкри първите официални изображения на новия...

Две печалби по 5 000 лева от Еврошанс

отпечатай новината

17.09.2019 17:44 | Видян 1230 пъти

Две печалби по 5 000 лева от Еврошанс

Късметът е страхотно нещо, особено когато носи със себе си и печалба. В „Еврошанс“ се случва точно така. В това се увериха двама напълно различни играчи, спечелили еднакви суми от числовата игра.

Първият е 30-годишният Денислав Андреев от Разград, който работи като шофьор. Той прави предвиждане за 7 числа в „Еврошанс“ и в този момент късметът работи за него, защото успява да ги познае всичките. Тази точна прогноза и залогът от 1 лев му носят 5 000 лева печалба.

Другият участник е 62-годишният Рафет Аптула от Черноочене. Неговият път към печалбата от 5 000 лева е малко по-различен, защото Рафет избира да играе с повече числа и по-нисък залог. Той избира 10 числа, на които залага 50 стотинки, но равносметката за него е същата - печалба от 5 000 лева.

Тегленията на играта „Еврошанс“ можете да следите в пунктовете на „Евробет“ и на eurobet.bg. Забавлявайте се и с мобилното приложение, което можете да свалите от ТУК.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !