НАЙ-НОВИ
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)
Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...
Реми Малек и Оливия Колман ще раздават Оскари
22.01.2020 13:29 | Видян 1262 пъти
Правото си отново да се появят на гранде събитието Малек и Колман си завоюваха, след като станаха носители на „Оскар“ за главни роли миналата година. Към тях ще се присъединят и Махершала Али и Реджина Кинг, които бяха отличени за поддържащите персонажи сътветно в „Зелената книга“ и „Ако Бийл Стрийт можеше да говори“.
Ангажирането на голям брой знаменитости, които да се редуват на сцената е ход, който Академията предприе миналата година, когато проведе шоуто си без водещ. На 9 февруари сценарият се очаква да се повтори. Вероятно киноинституцията ще разчита за рейтинга да се погрижат и музикалните изпълнения на номинираните в категорията за „най-добра оригинална песен“ от филм.
Източник: Monitor
Снимка: AP
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Реми Малек се завръща в Господин Робот на 6 октомври
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
