НАЙ-НОВИ
Пласидо Доминго пристигна в София...
Легендарният оперен маестро Пласидо Доминго отново е в...
Маестро Роко Бароко със „Златна...
Световноизвестният италиански дизайнер маестро Роко...
Отлагат премиерата на Бащата
13.03.2020 09:07 | Видян 1275 пъти
Дългоочакваният в България филм Бащата на творческия тандем Кристина Грозева и Петър Вълчанов трябваше да има своята първа среща с българската публика на 15-и март в рамките на София Филм Фест, а след това на 3-и април да тръгне по кината в цялата страна.
Заради отмяната на фестивала и цялостната ситуация в страната, датата за срещата с родната публика се отлага. „Все още не можем да кажем точна дата, в която това ще се случи. Като всички хора и ние сме притеснени от случващото се и се надяваме за по-бързото справяне с кризата“, споделя Невена Маркова от Purple Rain, дистрибутори на филма.
През 2019 Бащата спечели едно от най-високите отличия в историята на българското кино – Кристален глобус за най-добър филм на Международния филмов фестивал Карлови Вари.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

