Златна тоалетна за 10 милиона долара...

Златна тоалетна, оценена на 10 милиона долара, ще бъде...

Камелия извади гърдите сутрешно

Фолкдивата Камелия за пореден път успя да събуди...

Джей Ло като спасителка на плажа

отпечатай новината

24.06.2020 13:26 | Видян 1634 пъти

Джей Ло като спасителка на плажа

Тази година целите бански ще бъдат на мода по плажовете. Асиметрични, с ципове, дупки, къдрици или паднали рамене, те ще се срещат в най-различни цветове. По-характерно за част от моделите ще бъде силно изрязаната долна част.

И като говорим за тенденции, не може да не споменем Дженифър Лопес, която често диктува какво ще носят жените през различните сезони. С над милион последователи в Instagram, певицата споделя своите дрехи, обувки и аксесоари, които след това буквално се разграбват от магазините.
Като спасителка на плажа, но в бяло

Няколко дни след старта на астрономическото лято, съпругата на Алекс Родригес качи своя снимка, с която показа един от актуалните модели бански за сезона – на марката Guess.

„Първият уикенд на лятото“, написа Джей Ло към кадъра, на който прилича на спасителка на плажа, но вместо в червено, банският ѝ е в бяло. Той не е с много изрязано деколте и прибира добре бюста, като същевременно придава секси излъчване. Централно място в него заема триъгълна щампа в червено с надписи.

Позирайки в слънчева Калифорния, певицата мотивира своите почитателки да си купят подобен бански и да не се притесняват от фигурите си. И наистина успява, защото малко след това моделът бе изчерпан в един от популярните сайтове за онлайн пазаруване.

Източник: tialoto

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !