НАЙ-НОВИ
Къде е българският Мадам Тюсо:...
Има ли в България музей като прочутия от световните...
Премиерни за ефира на Bulgaria ON AIR...
Времето за кино по Bulgaria ON AIR тази седмица ще...
Джон Сина се венчае във Флорида
16.10.2020 13:19 | Видян 1313 пъти

Бившият кечист Джон Сина отново се задоми. Осем години, след като се раздели с предишната си съпруга Лиз Хъбърдю, 43-годишният атлет повторно се разходи до олтара.
Сина не е вдигал пиршество по повод сватбата си с Шей Шариатзаде. Церемонията се е състояла в кабинет на адвокат. Получили са сертификата си за женитбата в понеделник, пишат от сп. People.
За връзката на кечиста, преквалифицирал се в актьор, и Шариатзаде се говори от миналата година. Запознали се на снимачната площадка на „Не си играй с огъня“ (2019).
„Това, което е специално в този филм е, че независимо в какви други проекти участвам в бъдеще, тук се запознах с много специален човек“, коментира миналия октомври Сина. Самата Шариатзаде не е от филмовите среди – тя работи в технологична компания.
Снимка: FILMMAGIC


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !