НАЙ-НОВИ
Тройна цена на поръчка пускат...
Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...
Мария се омъжи за новия си любим...
Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...
Теодора засне ексцентрично видео на „Мой късмет”
31.05.2009 09:00 | Видян 8739 пъти | Гласували 1

Примата на „Диапазон рекърдс” – Теодора, отново ще зарадва всичките си почитатели с нова песен и клип. А и с нов албум, който ще носи името „Мой късмет”.
Въпреки усилената подготовка по издаването на четвърти самостоятелен албум, Теодора реши да „изпревари събитието” и да заснеме видео на парчето „Мой късмет”, което вече се върти по клубове и радиостанции. Песента е по музика на Михалис Туразидис, аранжимент - Теодор Ташев, а текстът е на Росен Димитров.
„ Този път се позабавих малко с албума си – споделя Теодора – Хората бяха свикнали всяка година да издавам по един. Но реших да имам повече време, за да станат още по-добре песните, включени в него. И тъй като постоянно ме питат защо се бавя, реших да направя клип на песента, дала име на албума – уточнява Теодора.
Видеото на „Мой късмет” е изцяло имиджово. Замисълът като цяло обаче е по-различен и интересен. Режисьор е Ненчо Касъмов, а компания на изпълнителката правят и момичетата от балет „Фиоре”.


свързани новини
Теодора и „Върни ми” – № 1 в месечната класация на радио „Романтика”
Теодора в предаването „5 от 5” на 28 март
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !