Броуди и Анора триумфираха на Оскарите

Заснел ролята само за 34 дни, Ейдриън Броуди спечели...

Двуличникът яде с всеки вълк, лае с...

Двуличникът яде с всеки вълк, лае с всяко куче и плаче с...

Читателски срещи с учениците от спортното училище Ген. Вл. Стойчев

отпечатай новината

21.06.2021 13:40 | Видян 4072 пъти | Гласували 2

Читателски срещи с учениците от спортното училище Ген. Вл. Стойчев

Продължават читателските срещи с ученици от столични училища, в които младите хора получават възможност да дискутират темата и да поставят своите въпроси пред автора на книгата "Фалшивите новини като генератор на агресия, страх и език на омразата", журналиста Борис Ангелов.

Младежите от спортното училище Ген. Владимир Стойчев, с които се срещнахме в изминалата седмица, спортуват усилено, но дали успяват да различат фалшивите новини от истинските. Представихме им данни и информация, които ще им бъдат полезни.

Говорихме за негативите от недостоверната информация, която се разпространява за Ковид-19, за последствията в поведението, породени от дезинформация.

Всички участници в дискусията получиха екземпляр от книгата.

 

И вие можете да я изтеглите безплатно от тук.

Харесайте страницата Фалшивите новини във Фейсбук.

 

Проектът "Фалшивите новини като генератор на агресия, език на омразата и страх, който руши здравето и имунитета в пандемия и как младите хора да им противостоят" се осъществява по НПИМД по чл. 10а от ЗХ за 2021 г., към ММС.

 

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !