НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Софийската филхармония свири в престижна зала в Берлин
13.09.2022 17:14 | Видян 675 пъти
Солист ще бъде виртуозният български пианист Людмил Ангелов, а на диригентския пулт ще застане маестро Найден Тодоров. Две седмици преди престижния гастрол, на 26 ноември, Националният оркестър ще представи Италианската симфония на Менделсон и в зала Ватрослав Лисински в Загреб. Солист ще бъде обичаният български цигулар Веско Ешкенази.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
