НАЙ-НОВИ
Сериалът на NOVA Майките тръгва в...
След като беше представен в тазгодишното издание на...
Ето кои световни лидери харесват...
Повече българи вярват на Путин и Тръмп, отколкото на...
Фики проговори за раздялата с жена си
18.11.2022 12:09 | Видян 2588 пъти

Поп фолк звездата Фики Стораро по-рядко говори за личния си свят, предпочита да показва промените нагледно, в профила си в социалните мрежи.
Когато става дума обаче, за брат му Емрах, ситуацията рязко придобива по-различни нюанси. И със сигурност по-провокативни, а и притеснителни, ако съдим по реакции в мрежата след скорошно любопитно видео.
"Любовта е много гадно нещо", това пее Фики заедно с брат си Емрах, но както става ясно, това не е следствие на случващото се в реалния му живот, а на поредното артиситчно превъплъщение на изпълнителя.
А дали съвместното парче на братята няма да носи именно заглавието "Любовта" е много гадно нещо", предстои да разберем много, много скоро, още в края на месеца, за когато е предвиден проекта им.
Наскоро Фики Стораро зарадва феновете си и с песен, която за отрицателно време се превърна в тотален хит - "Чупки в кръста". "Всички сме ценители на стойностната музика и това е супер. Но когато сме с приятели, на маса, забравяме, че “аз такива неща не слушам”, защото душата има нужда да се отпусне понякога. Именно за тези случаи, за споделените моменти на забавление без задръжки направих този кючек!", пише той за песента.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !