НАЙ-НОВИ
Индийски сериал! Тони Стораро сгоди...
Емрах Стораро официално е сгоден! Избранницата Айлан...
Българинът Георги Сандев гримира...
Българинът Георги Сандев, който от години живее и работи...
16 месеца след раждането на сина си Кайли Дженър официално промени името му
28.06.2023 09:41 | Видян 554 пъти
Синът на Кайли Дженър вече законно се нарича Ейър Уебстър, съобщава "People".
На 22 юни тя подаде молба за промяна на името на 16-месечния й син от Уолф Жак на Ейър, според съдебни документи, с които "People" разполага.
Дженър и Травис Скот станаха родители на момченцето на 2 февруари 2022 г. Двойката има и дъщеря Сторми, на 5 години.
Те отначало кръстиха второто си дете Уолф Жак, но Дженър написа в своя история в Instagram през март 2022 г., че второто й дете "вече не е Уолф".
"Просто чувствахме, че това е неговото име", написа тогава Дженър, без да изяснява дали второто име Жак също е премахнато.
Звездата разкри новото име на сина си за първи път през януари в надписа на публикацията си в Instagram. Източник каза на "People" по това време, че псевдонимът означава "Божи лъв".
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

