Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

D2 ще свирят за първи път на сцената на The Club

отпечатай новината

06.02.2008 09:45 | Видян 5108 пъти

D2 ще свирят за първи път на сцената на The Club

След големия интерес към миналогодишния благотворителeн unplugged, на който Д2  представиха акустичните версии на някои от най-големите си хитове и парчета от албума „6”, те решиха да включат в клубните си изяви през февруари и специален unplugged сет. 
Софийските им фенове, които доскоро можеха да ги видят предимно на концерти, ще имат възможността да чуят групата за първи път в едно от най-актуалните места за live музика The Club на 8 февруари /петък/ от 22.30ч.

На 14 февруари, за всички влюбени, D2  ще забият специален акустичен сет на сцената на клуб Back Stage, а на 21 февруари ще загреят здраво феновете на рока в клуб Мармалад в Пловдив.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !