Париж ще почете Кристо и Жан-Клод с...

Париж ще увековечи паметта на световноизвестния...

Поп дивата INNA направи запомнящ се...

Поп звездата INNA изнесе запомнящо се шоу във Варна и...

Бившата на Джизъса стана продавачка

отпечатай новината

18.09.2023 10:37 | Видян 783 пъти

Бившата на Джизъса стана продавачка

Бившата на Благо Георгиев - Полина, изненада за пореден път последователите си, но и не непременно неприятно, защото показа, че въпреки че е милионерска щерка, за нея срамна работа няма.

Още повече пък, когато става въпрос за личния й магазин. В момента брюнетката работи и като управител, и зад щанда за бебешки и детски стоки, тъй като все още си търси персонал.

Полина показа в профила си колко е доволна в магазина си, въпреки че, както става ясно, ще работи временно като продавачка.

След развода с Джизъса брюнетката се похвали и с чисто нов дом, не само с работа. В последните месеци тя е далеч от родния си Велинград, защото вече има апартамент в сърцето на столицата, обзаведен по последен писък на интериорната мода.

Изглежда, че Полина не е губила никакво време да страда по бившия си, въпреки че двамата вдигнаха сватба доста бързо след запознанството си.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !