Шефката на НДК Андрияна Татарова на...

Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...

ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)

Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...

Преслава и Константин снимат в Пловидв и София

отпечатай новината

05.08.2009 17:00 | Видян 23158 пъти | Гласували 3

Преслава и Константин снимат в Пловидв и София

Веднага след края на турнето „Планета Дерби 2009” Преслава и Константин започнаха снимките на дуета си „Усещане за Мерилин”. Както знаете, и песента, и видеоклипът към нея са част от рекламна кампания.

Снимките са в два града – вчера стартираха в Пловдив, а днес и утре продължават в София под вещото ръководство на режисьора на 2008 година Николай Нанков, писа novfolk.bg.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !