Зам.-министър в метрото: ФОТО НА ВЕЧЕРТА

Заместник-министърът на младежта и спорта Петър...

WBD отхвърли офертата на Paramount за...

Бордът на Warner Bros. Discovery официално отхвърли...

Творческият екип на Майките се завръща на снимачната площадка за финална прожекция

отпечатай новината

24.04.2025 14:37 | Видян 422 пъти

Творческият екип на Майките се завръща на снимачната площадка за финална прожекция

Творческият екип на “Майките” се завръща на снимачната площадка за финална прожекция днес в 18-то СУ “Уилям Гладстон”. Учениците от 11 и 12 клас и учителите от училището, в което е заснет сериала, ще имат възможността да гледат последната серия от драматичната мини поредица преди телевизионните зрители, да се запознаят и да поговорят с част от екипа и актьорите.

Точно в 22:00 часа по NOVA ще започне и телевизионното излъчване на шестия епизод на “Майките”. Последното семейство, с което зрителите ще се запознаят, е това на Лия. През историята на нежното момиче с егоцентричен баща и майка, която не смее да му се опълчи, ще ни преведат младата и много талантлива Ясмина Раде и актьорите Юлиан Вергов и Искра Донова.

Дългоочакваният финал ще покаже и разтърсващата развръзка, до която ще доведат именно скъсаните връзки между децата и техните родители. Малките герои ще достигнат връхната точка на емоциите си, а изходът от това ще бъде свързан с много сълзи. „Зрителите ще видят нещо изключително вълнуващо. Всички чакат историята да се разплете. Епизодът е силно емоционален и носи важно послание. Затова призовавам всички фенове на сериала да го гледат“, сподели за “Здравей, България” актрисата Боряна Братоева, която влиза в главната роля на учителката Явора.

Сериалът „Майките“ вече е в каталога на BЕТА Film за международно разпространение. Той бе представен и по време на третото издание на международния медиен форум Media Play от креативния директор на BЕТА Film Анна Роде.

„Може би за първи път в България, сериалът е припознат от най-големия дистрибутор в Европа. Благодарни сме на Анна Роде, която ни се довери за „Майките“. Сериалът ще напусне границите на България благодарение на BЕТА Film и се надяваме да достигне до цяла Европа, за да се насладят и навън на този невероятен аудио-визуален продукт. Защото посланието, което носи, е за всички по света“, каза продуцентът Александър Христов.

Още една изненада очаква зрителите на финала – премиерата на песента “Море от страхове”, която сериалът вдъхнови.

Какво ще се случи във финалния епизод? Какви са отношенията в семейството на Лия (Ясмина Раде)? Каква е голямата ѝ мечта, с която баща ѝ Йордан (Юлиян Вергов) не иска да се съобрази и отказва да приеме? Как ще се намеси Явора в ситуацията (Боряна Братоева)? Какво ще се случи на срещата на децата с любимата им класна? - не пропускайте тази вечер в 22:00 по NOVA.

Сериалът се реализира с подкрепата на ИА Национален филмов център, фондация „Лъчезар Цоцорков“, както и световния дистрибутор BETA. Проследете видео поредицата от съвместната кампания на NOVA и УНИЦЕФ България – „Бъди до мен” в социалните мрежи на сериала, както и в каналите в NOVA PLAY, Vbox7 и YouTube.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !