„Титаник“ – най-разплакващият филм на...

Според ново проучване сред зрители, филмът „Титаник“ с...

„Фроливуд“: Холивудските звезди,...

Все повече известни личности се отдалечават от Холивуд и...

Първа среща между двойки и Изкусители

отпечатай новината

07.11.2007 16:12 | Видян 1725 пъти

Първа среща между двойки и Изкусители

За първи път 4-те двойки от Островът на изкушението ще видят своите Изкусители утре вечер в епизод трети на риалити сериала. Какви ще бъдат реакциите на Андрей, Росен, Филип и Юли при вида на 11-те Изкусителки, които ще слязат една след друга от лодка в Карибско море като истински самодиви и ще атакуват обвързаните мъже с погледи на съблазън и игриви обещания, зрителите на Нова телевизия ще разберат утре вечер, 8 ноември, от 20 часа. Отново тогава Милена (половинка на Филип), Цвети (Росен), Миглена (Юли) и Кики (Андрей) ще видят 11-те Изкусители, облечени в бял лен. Двойките ще коментират Изкусителите помежду си без правото да разговарят с тях. От своя страна 22-мата Изкусители ще дефилират бавно и загадъчно по плажа, докато всеки един се окаже пред слисаните погледи на своите съперници – Изкусителките пред тези на жените от двойките, Изкусителите – пред онези на обвързаните мъже.
Отново утре вечер ще проследим как двойките си разменят огърлици за вярност - символ на целостта на тяхната връзка. Ако партньор от двойка свали своята огърлица по време на участието си в Островът на изкушението, това би означавало, че прекратява връзката си. Един  от главните герои в сериала обаче ще скъса своята огърлица още в самото начало. Кой е той, става ясно в епизод трети.
След раздаването на огърлиците, двойките ще имат последни 5 минути, прекарани заедно, по време на които ще си кажат последни думи, ще се прегърнат за последен път и ще си дадат последни обещания за вярност. След което ще бъдат разделени и ще отидат в своите лагери заедно с Изкусителите. До края на сериала ще се срещнат само веднъж със своите половинки и това ще се случи в петък, 9 ноември, на Парада на Изкусителите.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !