Камелия, Софка и Андреа – надпревара...

Преди дни мрежата буквално избухна заради до...

Българката, която впечатли Berklee:...

Млада, дръзка и с глас, който разтърсва, Анна Ставрева -...

Камелия, Софка и Андреа – надпревара по филтри

отпечатай новината

27.11.2025 19:23 | Видян 86 пъти

Камелия, Софка и Андреа – надпревара по филтри

Преди дни мрежата буквално избухна заради до неузнаваемост обработена снимка на Софи Маринова от концерта на Константинос Аргирос. На кадъра Софка изглеждаше като човек, когото дори най-близките ѝ едва ли биха познали. Коментарите заваляха – „Тя вече съвсем прекали в опитите да се прави на млада!“. И макар реакциите да бяха остри, оказа се, че Софито далеч не е единствената във „войната“ за вечна младост.

Днес погледите се обърнаха към 54-годишната Камелия, която през последните години видимо се е пристрастила към естетичните интервенции. Но въпреки всичко това, усещането, че „не е достатъчно тийн“, очевидно продължава да я преследва. В ново стори певицата се появява толкова филтрирана и „подновена“, че човек се чуди – гимназистка ли гледа, първокурсничка ли, или абсолвентка, но повече от това трудно би ѝ дал.

Проблемът е, че образът, който Камелия показва онлайн, няма нищо общо с реалността. Необяснимо остава защо жена на нейната възраст, в стабилна връзка със своя Цветин, с две чудесни деца и достойна визия за годините си, влиза в нелепи съревнования със собственото време. И най-вече – защо се мъчи да изглежда като подрастваща, когато това нито е възможно, нито ѝ подхожда.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !