Не можем да избягаме от това, което...

Не можем да избягаме от това, което трябва да ни се...

Всъщност значението на един човек не...

Всъщност значението на един човек не се определя от...

Лора Караджова пръска сексапил в ново видео

отпечатай новината

16.09.2009 18:00 | Видян 8526 пъти | Гласували 1

Лора Караджова пръска сексапил в ново видео

Новата учебна година стартира с едно неочаквано добро предложение от Лора Караджова и GoodSlav – клипа към песента "К’во си мислим".

Зареден с добро настроение, много хумор, слънце, море и горещи момичета, клипът е добро предложение за края на лятната ваканция. Заснет в началото на август, видеото е режисирано от Валери Милев с участието на Балет Нова. Действието се развива в лятна резиденция на о. Лефкада в Гърция. От днес се очаква клипът да завладее и телевизионния ефир.

Песента събира отново Лора с колегата и от Ballface, GoodSlav. Той, заедно с балет Нова са основни действащи лица в новото видео. GoodSlav е и автор на текста, музиката и аранжимента на песента. В момента хип-хоп изпълнителят подготвя и свой собствен проект заедно с Буч от Ъпсурт.

"К’во си мислим?" е част от издадения наскоро дебютен албум на Лора "Недей да спиш". Подготвян близо две години, албумът е една невероятно добра комбинация от стиловете R’n’B, hip-hop и soul. Освен GoodSlav, автори на песни в албума са БOБO, Бат' Венци, Явор Русинов, Васил Русев и Графа. В албума влезе и един ремикс от DJ Doncho и дует с Дичо.

Гледай новото видео тук!!

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !