НАЙ-НОВИ
Какво каза Шаламе на Кайли Дженър,...
По време на Academy Awards 2026 разговорът между Тимоте...
Витория Черети не смени роклята си за...
Докато повечето звезди обичат да сменят тоалета си между...
Теодора отпразнува рождения си ден в тесен кръг
04.06.2010 17:45 | Видян 5910 пъти
Вчера Теодора отпразнува своя 28-и рожден ден в столично заведение в компанията на най-близките си хора. Примата на Diapason Records предпочете да отбележи своя личен празник в тесен кръг и признава, че си е прекарала страхотно.
Изпълнителката на „За теб живея” избра да купонясва в кубински бар в столицата – едно от любимите й заведения напоследък. Тази година синеоката бургазлийка решила да покани на празника си само най-близките хора.
Примата на Diapason Records е особено щастлива, че успяла да събере всички членове на фамилията си. „Дойдоха родителите и брат ми и това толкова много ме зарадва, че ми е трудно да го опиша с думи.”, каза развълнувана певицата. „Не се бяхме събирали заедно толкова отдавна. Наистина ми направиха най-големият подарък с присъствието си.”, откровено признава чаровницата.
Освен семейството на звездата на Diapason Records на партито, разбира се, бил и нейният любим човек – Ненчо Касъмов. Присъствали и най-близките приятели на певицата, които също като Теодора са доказани купонджии и заедно направили партито още по-незабравимо.
Тортата, с която Теодора почерпила гостите си, била специално изработена за празника и украсена с нейния лик. „Изглеждаше толкова красиво. Направо ми беше жал, когато трябваше да я срежа.”, смее се атрактивната брюнетка.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Теодора на гости на Митко Цонев
Теодора очарова гръцката звезда Йоргос Яниас
Теодора разказва за премеждията си
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
