Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

20% от бг алкохола - нелегален

отпечатай новината

10.04.2008 12:25 | Видян 1949 пъти | Гласували 1

20% от бг алкохола - нелегален

Двадесет процента от произведения през 2007 година алкохол в България е нелегален. За 4 млн. литра 40-градусов алкохол са съставени актове за сериозни нарушения - че са произведени или държани извън данъчни складове, че са без бандерол или че бандеролите не съответстват на количеството алкохол, писа Труд. Това съобщи Асен Асенов, шеф на агенция Митници пред бюджетната комисия в парламента. Вчера депутатите изслушаха представители на финансовото министерство по проблема за употребата на бандероли. Асенов заяви, че нелегалният алкохол се произвежда само от малки и средни фирми. Но според депутати нелегалната продукция е голяма и затова са нужни промени в закона за акцизите.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !