Бен Афлек спечели 1 милион долара от...

Холивудската звезда Бен Афлек впечатли зрителите с...

Резнаха над 50% концерта на Благо, 5К...

75 000 евро - на толкова резнаха варненските общински...

Анелия показа стил и класа

отпечатай новината

17.12.2010 09:40 | Видян 24446 пъти | Гласували 1

Анелия показа стил и класа

Анелия продължава да провокира феновете си и при поредната й изява. В столичния клуб „Син Сити” фолк звездата показа стил и класа с новия имидж и стана част от по-различната концепция на домакините, които сформираха импровизирано трио между нея, Преслава и Андреа. Целта беше на сцената да бъдат съчетани червенокоска, брюнетка и блондинка.

Певиците пееха хитовете си заедно, както и кавъри на свои колежки и сръбски парчета. Анелия блесна в стилен тоалет и екстравагантни обувки, Преслава се появи в рокля с пайети, а Андреа както винаги извади на показ пищното си деколте.

В купона се включи и една от най-красивите носителки на титлата „Мис България” Наталия Гуркова, която беше забелязана във ВИП-а на заведението с голяма компания. Бившата манекенка не скри, че е дошла специално заради участието на Анелия, с която са добри приятелки. Певицата от своя страна й върна жеста, като често я поздравяваше с хитовете си.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !