НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Модернизират селото на Глория
09.08.2011 12:45 | Видян 15185 пъти
Родното село на фолк звездата Глория ще се превърне във ВИП квартала на Русе, хвалят се местните. Управата на Две могили е спечелила 700хил. лева по оперативна програма "Административен капацитет". Сумата ще стигне на селото да си оправят улиците и да се модернизира канализацията.
"Местоположението е добро и въздухът е чист, а в същото време сме близо до Русе. Сега като имаме хубави пътища, ще сме като софийското Симеоново", хвалят се съселяни на Глория.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
