Боксьорът Оскар Бонифасино от Уругвай...

Според Outsports, открито гей професионален боксьор от...

Бившата на Гришо тръгва на турне

Според съобщения, култовата дамска група Pussycat Dolls...

Агилера отказала да пее на сватбата на Ким Кардашиян

отпечатай новината

30.08.2011 12:00 | Видян 2644 пъти

Агилера отказала да пее на сватбата на Ким Кардашиян

Кристина Агилера не приела поканата да пее на сватбата на реалити звездата Ким Кардашиян и Крис Хъмфрис, които се ожениха на 20 август.

Церемонията се превърна в едно от най-обсъжданите в пресата събития през последните седмици. Не спира и потокът от подробности за организацията на щастливото събитие. Най-новото за подготовката на празника е, че Ким е канила много звезди от световен мащаб да пеят за гостите, пише dir.bg.

Първа в списъка й била Кристина Агилера, но след като тя отказала, предложение получила Дженифър Лопес.

Ким не била сигурна дали двете биха се съгласили да изнесат концерт и то безплатно. Източник, близък до Кристина Агилера, нарече предложението "смешно". Въпреки това на церемонията присъстваха много други звезди като Линдзи Лоън, Ева Лонгория и Мелани Браун.

Снимка: бта

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !