Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Меси: Не съм в криза

отпечатай новината

31.10.2011 13:00 | Видян 2421 пъти

Меси: Не съм в криза

Звездата на Барселона Лионел Меси изрази задоволството от хеттрика си срещу Реал Майорка. Напоследък Меси беше обект на дискусии заради малко западналата си форма, но въпреки това аржентинският национал заяви, че е безумно хората да смятат това за криза или сериозен проблем.

„Безумно е да се каже, че съм в криза само след три мача без да отбележа гол. Не ме интересува кога ще отбележа и кога не. Това, което има значение за мен е отборът да побеждава и да вървим все така напред“, заяви Лионел Меси.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !