НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Джордж Майкъл ще посрещне Коледа в болница
08.12.2011 11:00 | Видян 2257 пъти
Джордж Майкъл по всяка вероятност ще посрещне Коледа във виенска болница, където беше настанен преди две седмици с тежка пневмония, съобщи сайтът Контактмюзик.
Според лекарите певецът се възстановява добре, но за да се излекува напълно, ще трябва да бъде под наблюдение и по време на празниците.
Популярният изпълнител внезапно се разболя по време на световното си турне „Симфоника“.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
