Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джордж Майкъл ще посрещне Коледа в болница

отпечатай новината

08.12.2011 11:00 | Видян 2257 пъти

Джордж Майкъл ще посрещне Коледа в болница

Джордж Майкъл по всяка вероятност ще посрещне Коледа във виенска болница, където беше настанен преди две седмици с тежка пневмония, съобщи сайтът Контактмюзик.

Според лекарите певецът се възстановява добре, но за да се излекува напълно, ще трябва да бъде под наблюдение и по време на празниците.
Популярният изпълнител внезапно се разболя по време на световното си турне „Симфоника“.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !