Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Станка Златева със сребро от Лондон

отпечатай новината

12.12.2011 13:00 | Видян 2499 пъти

Станка Златева със сребро от Лондон

Петкратната ни световна шампионка по борба Станка Златева взе сребро в турнира по борба в Лондон.

Състезанието бе тестово за олимпийските игри, които ще се проведат в британската столица догодина.

На финала при 72-килограмовите жени Златева, която е и европейска шампионка, отстъпи на рускинята Екатерина Букина с 0:2 части (1:2, 1:1). Двубоят бе повторение на финалния сблъсък от световното първенство в Истанбул през септември, когато българката спечели и така взе петата си световна титла. Сега рускинята се реваншира за поражението си.

Състезанието в Лондон бе и последното за Златева тази година.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !