НАЙ-НОВИ
Изхвърляме 132 кг храна годишно:...
Всеки европеец изхвърля на боклука средно 132 килограма...
Човек на К. Петков и Терзиев е новият...
"Промяната" узурпира и Столичното метро, докато шумните...
Изгониха сина на Малина от ЦСКА
20.02.2012 15:30 | Видян 5178 пъти

Фолкпевицата Малина, която изпълнява ролята и на футболен мениджър, останала шокирана, след като разбрала, че нейният син Симеон Мечев е отхвърлен от ЦСКА.
Халфът изкара пробен период с червените в Анталия, но спортно-техническият щаб му посочи вратата. Мечев не замина с армейците за Либия, където те ще изиграят две контроли.
Според клюката Малина се появила в офиса на Титан, където почти просълзена е провела разговор с шефа на ЦСКА Димитър Борисов. "Защо се подигравате с моето момче?", попитала фолкдивата.
"Червеният" бос се оправдал с треньорите, но Малина контрирала, че те не са дали никакъв шанс на Симеон по време на лагера в Турция.
"Да бяха го пуснали в две-три контроли, за да видят поне качествата му", недоволствала тя. Неотдавна пък Малина затопли отношенията си с Азис, както първи Супер 19' писа, и сега двамата ходят заедно по участия. Кризата във фолка принуди звездите да се кооперират, за да изкарват все пак прилични хонорари.


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !