Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Бутат къщи в Бисер

отпечатай новината

29.02.2012 17:45 | Видян 1970 пъти

Бутат къщи в Бисер

46 опасни къщи ще бъдат бутнати в село Бисер, което беше наводнено в началото на февруари. За да инспектира работите в селото е отишъл и директорът на Национална служба Пожарна безопасност и защита на населението главен комисар Николай Николов.

Отстраняването на опасните сгради, извозването на строителния отпадък, както и неговото депониране се извършва безвъзмездно от Главболгарстрой.

Според направения график от строителната компания разчистването на всички разрушени постройки в селото и освобождаването на прилежащите им терени ще приключи в рамките на 15 дни.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !