НАЙ-НОВИ
Кралица Елизабет II едва не пренощува...
През 1981 г., по време на официално посещение при...
Напрежение между Зендая и Сидни Суини...
На премиерата на Еуфория Зендая и Сидни Суини видимо се...
Кръстиха коктейл на Елена Петрова
20.06.2012 11:30 | Видян 2287 пъти
Елена Петрова, която преди година бе хваната да шофира пияна, получи коктейл, кръстен на нейно име. Въпросната напитка е гвоздеят в алкохолното меню на столична чалготека.
Коктейлът "Елена Петрова", кръстен на звездата от "Стъклен дом", е комбинация от водка с ментови листа и две коли.
"Целта на собствениците е да привлекат през лятото повече клиенти в заведенията в София, защото купонът се мести на морето", обясни сервитьорка в клуба.
Неотдавна Петрова получи обратно шофьорската си книжка, отнета миналия април за шофиране с 1,2 промила алкохол.
С името на коктейла босовете смятали да припомнят резила на актрисата на всеки, дръзнал да прекали с алкохолните напитки през нощта, пише "България днес".
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Елена Петрова се върна при мъжа си
Финалът на "Стъклен дом" - краден?
Ваня Цветкова излиза от затвора
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
