Отлетя най-финия преводач К.Кадийски

Нямаме друг преводач като Кирил Кадийски, благодарение...

Ричард Гиър празнува 76

На 31 август 1949 г. в град Филаделфия се ражда Ричард...

Бащата на убитата Яна: Ще убия Чеци, ако го пуснат

отпечатай новината

07.07.2012 09:15 | Видян 2539 пъти

Бащата на убитата Яна: Ще убия Чеци, ако го пуснат

Бащата на удушената миналата година на 9 юли Яна Кръстева – Явор, е категоричен, че “ако се докаже, че Николай Русинов – Чеци, е убил дъщеря му и го пуснат, ще го застреля в центъра на София”, твърди самият той пред близки журналисти.

И твърдо вярва, че трябва да има смъртно наказание за подобни престъпления.Почерненият баща нямало да види мира, докато не получи възмездие за жестокия убиец: “Искам тази измет, човекът или хората, които са виновни за смъртта на детето ми, да са в затвора, за да не посегнат на други невинни”.

За двата неидентифицирани косъма смята, че биха могли да бъдат на всеки, но мисли, че Яна едва ли би се оставила да я убие един-единствен човек и допуска да е имало “помагач”.

Явор Кръстев често посещавал гроба на дъщеря си, плачел и я сънувал. Сега готви панихида за годишнината от смъртта й според християнския обичай.

снимка: бТВ

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !