НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Ума Търман показа бебето си
19.07.2012 09:45 | Видян 2446 пъти
Ума Търман за пръв път показа публично бебето си, един ден след раждането му.
Звездата от филма "Убий Бил" за трети път стана майка на 15 юли, когато роди момиченце – първото й дете от финансиста Арпад Бюсон.
Сега тя е била забелязана да приспива бебето си в заведение в Ню Йорк. Според сайта за знаменитости TMZ Търман е редовен посетител в кафенето, в което си поръчва фреш сокове. Актрисата, която има други две деца от брака си с Итън Хоук, все още не е разкрила името на новороденото.
снимка:TMZ
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
