Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ума Търман показа бебето си

отпечатай новината

19.07.2012 09:45 | Видян 2446 пъти

Ума Търман показа бебето си

Ума Търман за пръв път показа публично бебето си, един ден след раждането му.

Звездата от филма "Убий Бил" за трети път стана майка на 15 юли, когато роди момиченце – първото й дете от финансиста Арпад Бюсон.

Сега тя е била забелязана да приспива бебето си в заведение в Ню Йорк. Според сайта за знаменитости TMZ Търман е редовен посетител в кафенето, в което си поръчва фреш сокове. Актрисата, която има други две деца от брака си с Итън Хоук, все още не е разкрила името на новороденото.

снимка:TMZ

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !