НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Цеца пак на съд
30.09.2012 10:06 | Видян 2548 пъти
Първото заседание по делото бе отложено за 29 ноември, тъй като тъжителят се разболял.
Това не е единственият процес срещу певицата. В най-скоро време тя ще отговаря и за претенциите на Воислав Джуркович, който твърди, че тя му дължи 116 000 евро.
Преди 2 години Цеца Величкович се призна за виновна за присвояването на над 11 млн.марки от нелегален трансфер на футболния отбор "Обилич". Тя постигна споразумение с Белградския съд и в продължение на 9 месеца бе под домашен арест с електронна гривна на краката си, пише БГНЕС.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
