Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Нед плаче за сина си в БИГ Брадър

отпечатай новината

30.11.2012 10:30 | Видян 2829 пъти

Нед плаче за сина си в БИГ Брадър

Нед се разплака за сина си в БИГ Брадър. Дангалакът се е променил тотално в сравнение с предишното си участие в риалитито. Найден разглеждаше албум и се просълзи пред една от Тризначките, пише Блиц.

"Много прилича на теб. Много е голям", сподели му Надежда. Малко по-късно тя изхвърча като стрела от спалнята и обясни на останалите, че Найден я е разплакал. "Показа ми снимки на сина си, направо ме просълзи", възкликна русокоската.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !