НАЙ-НОВИ
Леонардо Ди Каприо прегря от жегата...
Леонардо Ди Каприо, на 50 години, беше звездната...
Бекъмовите синове се сдраха съвсем
Ромео Бекъм (22 г.) реагира остро, след като брат му...
Бг топ модел с роля в турски сериал
25.02.2013 11:00 | Видян 4583 пъти | Гласували 2

Филмът се казва "Кървавата роза" и ще се снима в Турция и България. Моделът-актьор успял да пребори над 1000 кандидата от двете страни за ролята. В продукцията ще участва и една от хитовите турски актриси.
Припомняме, че Никълъс е печелил световния конкурс по красота "Best Child Model of the World" през 2009, през 2011 световна класация го постави в топ 50 за най-красивите модели в света, а от тази година е част от световна организация, обединяваща топ модели от цял свят, които се обединяват срещу зависимостите - алкохол, наркотици и др. През 2011 модела се опита да пробие на музикалната сцена, пускайки дебютната си песен, но опитът му беше неуспешен.
Името на модела е забърквано в не един или два скандала, след като дълго време го вкарваха в любовни афери с различни бизнесмени и футболисти, това лято гръмна нов скандал с папарашки снимки на модела, снимките са на плажа, а красавеца е по бански. Въпреки, че Илиян отрича да страда от анорексия, снимките говорят друго.


свързани новини
Екс модел на агенция FH1: Познавам Мис Българии, които проституират!
Доктор Енчев проклет от жена си
Венета Харизанова се показа без грим
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !