Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Галена без мъжа си на Великден

отпечатай новината

07.05.2013 15:00 | Видян 3004 пъти

Галена без мъжа си на Великден

Традиционно Галена отбелязва Великден със семейството си и винаги отделя време на близките. Тази година обаче тя и любимият ѝ бяха разделени заради ангажименти на половинката ѝ, пише Всеки ден.

"Великден е празник, на който имаме традиция да се събираме със семейството и да бъдем няколко дни заедно, да не работя. Но за съжаление Галин има работа в чужбина и не бе в България 10 дни. Бяхме си само Стефан, родителите, брат ми и сестра ми", сподели Галена.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !