НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Стоичков оплю царя
11.08.2008 12:33 | Видян 5704 пъти
Стоичков оплю бившия премиер Симеон Сакскуборгготски в автобиографичната си книга "Осмицата" като го нарича "глупак".
Причината за силните думи на носителя на "Златна топка" е, че царят в миналото е оглавил фенклуб на "Реал".
Освен Сакскуборгготски, обиди поема и холандския треньор на "Барселона". "Той е една огромна лъжа, един фалшификат с титла на треньор. Нищо не научих от него", споделя Камата.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
