НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Баба разби "X Фактор"
18.09.2013 09:15 | Видян 2316 пъти
Успях, заяви на дъщеря си минути след като продължи в музикалното шоу Людмила. "Русия само е изгубила една звезда", емоционално ѝ каза певецът Любо. Но пък България е спечелила трима внуци, остроумно му отговори бабата.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Руски таланти превземат X Factor
Селена Гомес залюби звезда от "X Factor"
"Българска Моника Белучи" и кандидат за NBA – довечера в X Factor
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
