Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Фънки: Криско е рецитатор, а не певец

отпечатай новината

26.09.2013 17:00 | Видян 2665 пъти | Гласували 1

Фънки: Криско е рецитатор, а не певец

"Криско си няма и понятие от пеене, няма никаква вокална подготовка. Снощи видяхме един рецитатор на гаражно ниво, който направи ужасяващо, носово изпълнение на песен на Гери Мур, едва го издържах. С това тънко, носово гласче ми се струва доста посредствен като певчески заложби, но се оставям да бъда приятно изненадан от резултатите от престоя му в Академията", заяви Фънки мнението си за рапъра.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !