Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Люси: Дала съм сърцето си на Поли Генова

отпечатай новината

23.10.2013 09:40 | Видян 3863 пъти

Люси: Дала съм сърцето си на Поли Генова

"От самото начало на Музикална Академия имам в сърцето си един участник и моля да се отбележи от жълтата преса - дала съм сърцето си на Поли Генова", заяви пред всички в ефира на ТВ7 Люси Дяковска.

Тя го направи, въпреки че гласът й в полза на спасяването на инатлийката нямаше значение. С два вота арбитрите подадоха ръка на Мария Драгнева - гаджето на Бат Венци от Ъпсурт.

Снимка: news.data.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !