Мики Рурк е неузнаваем: първа поява...

Мики Рурк отново прикова вниманието на публиката, но...

Натали Трифонова сияе на имения си...

Натали Трифонова отпразнува именния си ден, споделяйки...

Андреа като арабска принцеса на концерта на TV “Планета“

отпечатай новината

29.11.2013 12:00 | Видян 3981 пъти

Андреа като арабска принцеса на концерта на TV  “Планета“

Топ изпълнителката отново провокира своите фенове с нестандартна визия и горещо шоу. Тази година певицата се появи на сцената на концерта, по случай рождения ден на TV “Планета“ като арабска принцеса. Визията на Андреа отново бе изключително провокативна и скандална и разгорещи страстите в зала 1 на НДК до максимум.

Изпълнителката се изяви с последните си два хита „Няма да ти кажа не“ и „Няма да съм аз“ и буквално взриви публиката. Тя бе сред най-аплодираните изпълнители и след като беше извикана на бис, поздрави почитателите в залата и със съвместното си парче с Азис - „Пробвай се“.

В момента певицата подготвя новите си проекти и съвсем скоро ще зарадва феновете си с нещо ново и отново много различно, типично в неин стил.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !