НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Бербо не бил щастлив в Лондон
04.12.2013 17:50 | Видян 2732 пъти
"Обикновено не коментирам спекулации и не знам какво ще се случи през януари, но това, което мога да потвърдя, е че Бербатов не се чувства щастлив във Фулъм", каза Емил Данчев.
"Не мога да коментирам каквото и да било за бъдещето му, но приоритет пред него е да намери решение и да остане в Англия", допълни мениджърът.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
