Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Жана е новият X Factor на България

отпечатай новината

21.12.2013 09:20 | Видян 2526 пъти

Жана е новият X Factor на България

Жана Бергендорф спечели второто издание на "Х Фактор". Тя надви основния си съперник Наско с близо 70 %. Любо от "Те" пък й помагаше в нейната подготовка. Наско, чийто ментор бе Саня Армутлиева, получи 30 на сто зрителска подкрепа. Ана-Мария Янакиева остана трета на финала на "Х Фактор", пише Всеки ден.

Господи, благодаря ти!", бяха първите думи на победителката. "Не го изживявайте тежко", обърна се пък Наско към почитателите си.


автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !