Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Де Ниро смята, че е в края на кариерата си

отпечатай новината

05.01.2014 09:05 | Видян 2182 пъти

Де Ниро смята, че е в края на кариерата си

Робърт Де Ниро смята, че е дошъл краят на играта му в главни роли, но пък с удоволствие би играл поддържащи до края на актьорската си кариера, научи dir.bg.

В новата комедия "Последният пенсионерски запой" звездата си партнира с други ветерани в киното в лицето на Морган Фрийман и Майкъл Дъглас. Филмът проследява историята на възрастни приятели, които посещават Лас Вегас.

Пред медиите 70-годишният актьор сподели, че се чувства странно в такава голяма роля на тези години. "Това е животът. Не можем винаги да играем в главните роли. Всеки път ще бъдем бащи, дядовци или прадядовци и това винаги е пресъздадено по забавен начин, така че аз съм ОК с това", разказа Де Ниро пред британския вестник "Метро".


автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !