НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Мишел Родригес отново в „Изгубени“
12.09.2008 14:40 | Видян 17116 пъти | Гласували 3
Звездата от втория сезон на сериала „Изгубени“ Мишел Родригес отново ще се появи и в новия сезон, твърдят запознати източници пред EW.com.
Героинята Ана Лусия изкара само един сезон в хитовия сериал и беше убита, защото според проучванията на продуцентите образът не бил достатъчно симпатичен на публиката.
Въпреки че създателите на сериала крият подробности около изненадите в новия сезон, се говори, че красивата латино актриса ще се завърне за участие в един епизод от петия сезон, но героинята й вероятно ще се появява в спомените на останалите герои или като халюцинация и в други епизоди.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
