НАЙ-НОВИ
Колко кафета са макс на ден и кои...
Колко кафета са макс на ден и кои други напитки и храни...
Как да помпаме харизмата и да...
В сезона на „пролетната умора” решихме да ви поднесем...
Джако обезщети феновете си
12.02.2014 11:00 | Видян 1640 пъти

Необичайното дело се гледаше от съда в Орлеан, като по него 34 почитатели съдеха лекаря на Джексън Конрад Мъри за емоционалното страдание, което са преживели. Лекарят беше осъден през 2011 г. заради смъртта на певеца от свръхдоза сънотворни.
Съдът постанови, че петима от ищците, двама от Франция, двама от Швейцария и един от Белгия, са доказали емоционалното си страдание от смъртта на Джексън. "Доколкото знам, за първи път в света се признава понятието емоционално страдание във връзка с поп звезда", заяви адвокатът на ищците Еманюел Людо.
Той допълни, че клиентите му доказали страданието си чрез свидетелски показания на очевидци и медицински удостоверения. Делото беше заведено от групата "Общност Майкъл Джексън", която се намира близо до Орлеан, Централна Франция. Людо заяви, че обезщетението е символично и ищците няма да искат своето едно евро от Мъри, който беше освободен през октомври миналата година, след като излежа две години от четиригодишната си присъда.


свързани новини
Ферарито на Джако отива на търг
Конрад Мъри: Майкъл Джексън сам се уби
Бившият доктор на Джако: Майкъл и днес ме обича!
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !