Инфлуенсъри луднаха по острова на...

Инфлуенсъри се стичат към скандалния остров на Джефри...

На 43 г. умря собственикът на Only Fans

OnlyFans изгуби собственика си Леонид Радвински, който...

Кралят на марихуаната Хауърд Маркс идва в България

отпечатай новината

28.02.2014 17:30 | Видян 2640 пъти

Кралят на марихуаната Хауърд Маркс идва в България

Най-известният трафикант на канабис в света, който гради успешна кариера като шоумен във Великобритания, Хауърд Маркс, пристига в София в края на април заедно с новото си забавно шоу „Академик, Трафикант, Затворник, Писател“. Популярен като Mr. Nice, той ще представи в НДК на 24 април пред българските си фенове стендъп комедията, с която вече успя да разсмее Обединеното кралство.

Дейността на Хауърд, обаче не се изчерпва с новото представление и срещите с феновете. Последната новина около забавния чудак е наскорошното му участие в клип на нашумялата британска банда Gorgeous George. В парчето „When I Go Out On Saturday Night“, което щурмува челните позиции на английските класации, Маркс играе себе си – човекът, който успява да се забавлява независимо от възходите и паденията в живота.

„Идеята на съвместния ни проект е да напомним за лудите вечери в Лондон, които всеки от нас е имал“, споделя Хауърд.

В историята на Mr.Nice присъстват повече от 30 тона пренесена марихуана, седем години в затвора, автобиографични книги, филм, както и участия в различни проекти. След като излиза на свобода Хауърд се захваща с писане. Издава две биографични книги – Mr. Nice и продължението й Senior Nice, които години на ред не слизат от класациите на най-продаваните бестселъри в света. Не по-малък интерес предизвиква и поредицата криминални романи „Съчувствие за Дявола“.

Наравно с писането той създава различни комедийни шоута и прави първи стъпки в музикалната индустрия. Работи с групите Super Furry Animals и Happy Mondays и взима участие във фестивали като Glastonbury, Beautiful Days, RockNess, Camp Bestival, Kendal Calling и Sonisphere Festival.

„По време на фестивалите представям своето шоу, разказвам за моя опит и нещата, които са ми се случили. Когато излизам на сцената адреналинът направо замъглява съзнанието ми, затова и всеки път се получава нещо различно“, споделя Маркс, който шокира и разсмива зрителите с теми като „Маркетинг на марихуаната“ и всевъзможни истории от своята биография.

„Аз разказвам живота си, споделям и забавните и тъжните моменти. Мисля, че точно това привлича, но и шокира моите фенове“, допълва Хауърд.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !