Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Забраниха селфитата с Роналдо

отпечатай новината

03.06.2014 16:00 | Видян 1794 пъти

Забраниха селфитата с Роналдо

Шефовете на хотел "Палмс" в Кампиняс (Бр) попариха надеждите на персонала си за снимка с португалския национал Кристиано Роналдо. Служителите са получили нареждане да оставят мобилните си телефони преди да поемат ежедневните си задължения, за да не притесняват суперзвездата на Мондиал 2014.

Ръководството изрично предупредило служителите си, че нямат право да правят селфита с португалския национал. "Да посрещнем отбора е чест, но също така и голяма отговорност. Хотел от нашата класа не може да допусне подобни неща", каза мениджърът Антонио Диас.

Снимка: blife.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !