НАЙ-НОВИ
Хората, които са виновни за твоето...
Хората, които са виновни за твоето малтретиране се...
Три дни с главата надолу?
25.09.2008 12:38 | Видян 1639 пъти

Илюзионистът Дейвид Блейн се подложи на нов, застрашаващ живота му експеримент. Той се провеси надолу с главата в Централ Парк Ню Йорк и ще прекара така 3 дни. Докато изпълнява номера си илюзионистът няма да се храни и спи.
Лекари предупреждават, че съществуват риск от кръвоизлив и слепота. По време на номера хората ще имат възможност да общуват с 35-годишния любител на екстремните спортове. Сред предишните номера на фокусника са 44 дни, прекарани в стъклена кутия на Дондон и повече от 2 дни, прекарани в леден блок.
Той дори влезе в историята като задържа дъха си за повече от 17 минути. Блейн има намерение да счупи и световния рекорд за време, прекарано без сън. Най-шокиращият номер, който Блейн е представял до сега пред публика е ваденето на сърцето си. Сред другите известни представления е това, в което ходи по въздуха между две сгради.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !