Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

На Младежката олимпиада – в бяло и зелено

отпечатай новината

02.07.2014 09:06 | Видян 1765 пъти

На Младежката олимпиада – в бяло и зелено

В бяло и зелено ще бъдат облечени спортистите от нашата делегация за вторите младежки олимпийски игри в Нанджинг (Китай). Дрехите бяха представени вчера в магазин на модна къща Агресия, която вече 7 години е официален партньор на БОК. Комбинацията бяло и зелено е модерна, но освен това води до асоциациии с нашето знаме, намекнаха от екипа, създал тоалетите.

Освен за дизайна,  Агресия се грижи и за комфорта на нашите спортисти. Платовете са от висококачествени естествени материи, които дават  усещане за лекота и комфорт. Саката, панталоните и роклите са изработени от 100% естествен памук, което  най-добрата материя за горещо време.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !