НАЙ-НОВИ
Смях: В черешите има червеи само ако...
Смях: В черешите има червеи само ако ги проверявате.
Ален Делон посреща Роми Шнайдер на...
През 1968 г. Ален Делон и Роми Шнайдер се срещат отново...
Яна и Петко хукнаха за Бразилия
07.07.2014 13:50 | Видян 2771 пъти

Двойката може и да прескочи до някой от 12-те стадиона, на които в момента се провежда Световното първенство по футбол. Семейство Димитрови са оставили малкия Доменик на грижите на бабите и двете детегледачки в къщата им в софийското село Владая.
Припомняме, че бебето се роди в средата на май, а Яна, както „Всеки ден" разкри, предпочита да прекарва повече време по кафета с приятелки и в заведенията на съпруга си, отколкото да се грижи за малкия. Въпреки това танцьорката е уморена от грижите за наследника си и се нуждае от почивка, тъй като не си набавя необходимите 8 часа сън на денонощие.
Доменик е една от причините двамата влюбени да не отскочат по-рано до петата по площ и население държава в света. Другата е смъртта на приятеля и съдружник на Петко Константин Александров, който загина при нещастен инцидент в турския курорт Анталия.


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !